Tak trochu jiná noc


Opusťte stereotyp všedních dnů a pohleďte na své město očima turistů. Užijte si noc i den tam, kde jste doma.

27. ledna 2023 otevřou hotely své dveře dokořán. Pro Vás, obyvatele městských čtvrtí, v jejichž blízkosti podnikají. Přijďte je na jeden den poznat i z druhé strany.


27. ledna 2023
Brno
Unikátní hotely v Brně
Symbolická cena je 1.111.- Kč, 1.333.- Kč nebo 1.555.- Kč
CHCI VĚDĚT VÍCE

27. ledna 2023 se otevřou unikátní brněnské  hotely, každý z nich bude možné si prohlédnout a strávit v nich noc za symbolickou cenu 1.111.- Kč, 1.333.- Kč nebo 1.555.- Kč (jedná se o dvojlůžkový pokoj se snídaní, cena je vč. DPH). Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost!

Věděli jste, že..

1
… na náměstí Svobody stojí časostroj neboli „brněnský orloj“, ze kterého poznáte čas jenom stěží?
2
… když vystoupáte na věž Staré radnice, jejíž portál je překrásnou ukázkou gotiky, máte celé Brno jak na dlani?
3
… na své si přijdou také vaše ratolesti. Pokud své potomky potřebujete unavit, pobavit či poučit, neváhejte navštivit VIDA! science centrum či hvězdárnu. Vyřádit se mohou v Jungleparku nebo Lanovém centru Proud.
4
… Brno vydalo svého vlastního gastroprůvodce Gourmet Brno po zajímavých místních podnicích?
5
… se pod Zelných trhem nachází labyrint podzemních chodeb, do kterých se můžete vypravit s průvodcem?
6
…můžete navštívit také podzemní prostory, jako jsou krypty Kapucínského kláštera a katedrály sv. Petra a Pavla, Kostnice u kostela sv. Jakuba nebo kryt 10-Z?
7
… si i v centru Brna můžete užít přírodu při procházkách v parku pod Špilberkem nebo při pikniku v Lužánkách?
8
… se centrum Brna večer mění v jednu velkou společenskou zónu, kde najdete stylové bary, mezinárodní kuchyni i pohodové kavárny?
9
…zde jsou opravdové funkcionalistické skvosty, jako vila Tugendhat či Stiassni?

Jak se účastnit Noci Hotelů:

1/
Vyberte si ze seznamu hotel, který chete poznat. Při kliknutí na tlačítko "REZERVACE" se Vám objeví rezervační formulář, který vyplníte a odešlete. Poté už jen vyčkáte na potvrzení rezervace vybraným ubytovacím zařízením.
2/
Speciální symbolickou cenu 1.111,- Kč, 1.333,- Kč nebo 1.555,- Kč získáte po odeslání rezervačního formuláře, který Vám daný hotel potvrdí.
ZOBRAZIT SEZNAM HOTELŮ ZOBRAZIT SEZNAM HOTELŮ

Možná si někdy ani neuvědomujeme, jak důležitý je cestovní ruch pro naše obce, pro rozvoj regionů, pro zaměstnanost a že na toto odvětví se váže řada dalších podnikatelských činností. Každý turista přináší nám všem vyšší životní standard, díky turistům máme opravené památky, krásné parky i kvalitní dopravní infrastrukturu. Občas však všichni vnímáme i jeho negativní vlivy – davy lidí, hluk, odpadky.

Jako pomyslné spojení je zde hotel. Třeba hotel ve Vašem okolí. Místo setkávání různých lidí, kultur a mnoha zážitků. Hoteliéři cítí svoji zodpovědnost k okolí, ve kterém podnikají. A právě proto Vám chtějí poděkovat. Za toleranci i za vstřícnost k turistům. Přijďte si dne 27. ledna 2023 za symbolickou cenu 1.111.- Kč, 1.333.- Kč nebo 1.555.- Kč ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní zažít noc v hotelu v místě, kde žijete. Podívejte se tam, kam se běžní hosté nedostanou. Rezervaci pokoje můžete provést pouze přes web Noc Hotelů v sekci "Seznam hotelů".

Doufáme, že si akci užijete a těšíme se na Vás v našich hotelech.

Asociace hotelů a restaurací ČR

Město Brno

Druhé největší město v České republice je nejen krajským městem, administrativním střediskem a sídlem mnoha institucí justice, vysokých škol a místem konání významných veletrhů. Nabízí také pestrou škálu zážitků, pro které je rok od roku vyhledávanějším. Ať už se turista rozhodne pro návštěvu starobylých památek či pro procházku po skvostech moderní architektury, nebude zklamán. Brno je hlavně živým městem, které tepe od rána až do noci a vyznačuje se svou specifickou atmosférou. Od rána nabízí pohodu v nepřeberném množství kaváren a relax v parcích, večer se zvláště centrum města mění v jednu velkou společenskou zónu.  Po celý rok probíhají různorodé festivaly a kulturní akce, o kterých se můžete dozvědět na oficiálním turistickém portálu města GOtoBRNO.cz. Ne náhodou se Brno pyšní dvěma zápisy v UNESCO – vilu Tugendhat doplnil ještě titul Kreativní město hudby.

Řekli o nás aneb zpětná vazba od návštěvníků
Ráda bych poděkovala za ideu této akce a zároveň o snahu, aby se k dané akce dostali i tzv. „obyčejní lidé“ a ne jen zaměstnanci, kamarádi anebo známí lidí, kteří pracují v hotelech a mají přednostní informace o připravovaných akcích nebo jsou přímo z korporátních společností. Ještě jednou velké díky..
- Jana
I přes chrápání manžela jsem se skvěle vyspala..
- Ludmila
Všichni v hotelu byli velice milí, skvělá akce..
- Petr
Velice děkujeme za prohlídku hotelu a práci s přípravou..
- Manželé Hanákovi
Velmi povedená akce..
- Jan S.
Nezapomenutelný zážitek, moc děkujeme..
- Karolína, Petra
A jak se líbila Noc Hotelů Vám?
Hlavní organizátor projektu:
Další partneři
Vyznáte se ve hvězdách hotelů a penzionů? Hotelstars.cz