Nechte si poděkovat

Za podporu turismu a vstřícnost k návštěvníkům našeho města. Za vnímání ekonomického přínosu cestovního ruchu pro obyvatele Karlových Varů. Za toleranci jeho negativních vlivů.

A právě proto, jako poděkování otevřou hoteliéři 29.ledna 2021 své hotely. Pro vás, místní obyvatele čtvrtí, v jejichž blízkosti podnikají. Přijďte je na jeden den poznat i z druhé strany, očima turistů. Zažijte tak trochu jinou noc v sousedství.

29. Leden 2021
Karlovy Vary
Unikátní hotely v Karlových Varech
Symbolická cena je 777 Kč, 999 Kč nebo 1.111 Kč
CHCI VĚDĚT VÍCE

29.ledna 2021 se otevřou unikátní karlovarské hotely, každý z nich bude možné si prohlédnout a strávit v nich noc za symbolickou cenu 777 Kč, 999 Kč nebo 1.111Kč (jedná se o dvojlůžkový pokoj se snídaní, cena je vč. DPH). Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost!

Věděli jste, že..

1
..v Karlových Varech je 120 hotelů s 11 256 lůžky?
2
..do Karlových Varů přijede ročně téměř 7x více hostů na pobyt, než má město obyvatel?
3
.počtem přenocování v roce 2015 na 1 000 obyvatel (15 468,2) se Karlovarský kraj v rámci České republiky umístil na 1. místě?
4
..každý ubytovaný návštěvník stráví v průměru ve městě 5,9 dne?
5
..rusky hovořící klientela přenocovává v rámci pobytu v Karlových Varech 2 x déle než návštěvníci z Německa a 12 x déle než návštěvníci z Číny?
6
..sektor cestovního ruchu v Karlových Varech vytváří cca 4.000 tisíce primárních pracovních míst?

Jak se účastnit Noci Hotelů:

1/
Vyberte si ze seznamu hotel, který chete poznat. Při kliknutí na tlačítko "REZERVACE" se Vám objeví rezervační formulář, který vyplníte a odešlete. Poté už jen vyčkáte na potvrzení rezervace vybraným ubytovacím zařízením.
2/
Speciální symbolickou cenu 777,- Kč, 999,- Kč nebo 1.111,- Kč získáte po odeslání rezervačního formuláře, který Vám daný hotel potvrdí.
ZOBRAZIT SEZNAM HOTELŮ ZOBRAZIT SEZNAM HOTELŮ

Možná si někdy ani neuvědomujeme, jak důležitý je cestovní ruch pro naše obce, pro rozvoj regionů, pro zaměstnanost a že na toto odvětví se váže řada dalších podnikatelských činností. Každý turista přináší nám všem vyšší životní standard, díky turistům máme opravené památky, krásné parky i kvalitní dopravní infrastrukturu. Občas však všichni vnímáme i jeho negativní vlivy – davy lidí, hluk, odpadky.

Jako pomyslné spojení je zde hotel. Třeba hotel ve Vašem okolí. Místo setkávání různých lidí, kultur a mnoha zážitků. Hoteliéři cítí svoji zodpovědnost k okolí, ve kterém podnikají. A právě proto Vám chtějí  poděkovat. Za toleranci i za vstřícnost k turistům. Přijďte si dne 29. ledna 2021 za symbolickou cenu 777,-Kč, 999,-Kč nebo 1.111,-Kč ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní zažít noc v hotelu v místě, kde žijete. Podívejte se tam, kam se běžní hosté nedostanou. Rezervaci pokoje můžete provést pouze přes web Noc Hotelů v sekci "Seznam hotelů".

Doufáme, že si akci užijete a těšíme se na Vás v našich hotelech.

Asociace hotelů a restaurací ČR

Město Karlovy Vary

Karlovy Vary jsou krajské a statutární město v západních Čechách, Žije zde necelých 50 tisíc obyvatel a jsou nejnavštěvovanějším českým lázeňským městem

Karlovy Vary, jak už název napovídá, vděčí za svůj vznik císaři Karlu IV. Ten je podle oblíbené pověsti nechal v polovině 14. století vystavět po objevení horkého pramene se zázračnou léčivou mocí.

Po sametové revoluci začaly karlovarské lázně oprašovat svou světovou proslulost. Lázeňská léčba byla obohacena o moderní procedury, hotely i významné architektonické budovy byly zrekonstruovány a do Karlových Varů opět začali proudit lidé z celého světa.

I v 21. století mohou Karlovy Vary vděčit za svůj věhlas především svému přírodnímu bohatství - , které už 650 let přináší lidem zdraví.

Řekli o nás aneb zpětná vazba od návštěvníků
Ráda bych poděkovala za ideu této akce a zároveň o snahu, aby se k dané akce dostali i tzv. „obyčejní lidé“ a ne jen zaměstnanci, kamarádi anebo známí lidí, kteří pracují v hotelech a mají přednostní informace o připravovaných akcích nebo jsou přímo z korporátních společností. Ještě jednou velké díky..
- Jana
I přes chrápání manžela jsem se skvěle vyspala..
- Ludmila
Všichni v hotelu byli velice milí, skvělá akce..
- Petr
Velice děkujeme za prohlídku hotelu a práci s přípravou..
- Manželé Hanákovi
Velmi povedená akce..
- Jan S.
Nezapomenutelný zážitek, moc děkujeme..
- Karolína, Petra
A jak se líbila Noc Hotelů Vám?
Děkujeme za přidání komentáře!
Přidat další komentář
Hlavní organizátor projektu:
Další partneři