Tak trochu jiná noc

Opusťte stereotyp všedních dnů a pohleďte na své město očima turistů. Užijte si noc i den tam, kde jste doma.

27. ledna 2023 otevřou hotely své dveře dokořán. Pro Vás, obyvatele městských čtvrtí, v jejichž blízkosti podnikají. Přijďte je na jeden den poznat i z druhé strany.


27. ledna 2023
Olomouc
Unikátní hotely v Olomouci
Symbolická cena je 1.111.- Kč, 1.333.- Kč nebo 1.555.- Kč
CHCI VĚDĚT VÍCE

27. ledna 2023 se otevřou unikátní olomoucké  hotely, každý z nich bude možné si prohlédnout a strávit v nich noc za symbolickou cenu 1.111.- Kč, 1.333.- Kč nebo 1.555.- Kč (jedná se o dvojlůžkový pokoj se snídaní, cena je vč. DPH). Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost!

Věděli jste, že..

1
..Olomouc je podle turistického průvodce Lonely Planet nejkrásnějším městem České republiky?
2
..se můžete v Olomouci ubytovat ve více než 470 ubytovacích zařízeních?
3
..Česká republika je jednou z 10ti nejbezpečnějších destinací světa?
4
..Olomouc je druhá nejvýznamnější památková rezervace v ČR?
5
..charakteristickým symbolem Olomouce je goticko-renesanční radnice s orlojem na Horním náměstí
6
..Roku 2000 se Olomouc zapsala do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO

Jak se účastnit Noci Hotelů:

1/
Vyberte si ze seznamu hotel, který chete poznat. Při kliknutí na tlačítko "REZERVACE" se Vám objeví rezervační formulář, který vyplníte a odešlete. Poté už jen vyčkáte na potvrzení rezervace vybraným ubytovacím zařízením.
2/
Speciální symbolickou cenu 1.111,- Kč, 1.333,- Kč nebo 1.555,- Kč získáte po odeslání rezervačního formuláře, který Vám daný hotel potvrdí.
ZOBRAZIT SEZNAM HOTELŮ ZOBRAZIT SEZNAM HOTELŮ

Možná si někdy ani neuvědomujeme, jak důležitý je cestovní ruch pro naše obce, pro rozvoj regionů, pro zaměstnanost a že na toto odvětví se váže řada dalších podnikatelských činností. Každý turista přináší nám všem vyšší životní standard, díky turistům máme opravené památky, krásné parky i kvalitní dopravní infrastrukturu. Občas však všichni vnímáme i jeho negativní vlivy – davy lidí, hluk, odpadky.

Jako pomyslné spojení je zde hotel. Třeba hotel ve Vašem okolí. Místo setkávání různých lidí, kultur a mnoha zážitků. Hoteliéři cítí svoji zodpovědnost k okolí, ve kterém podnikají. A právě proto Vám chtějí  poděkovat za toleranci i za vstřícnost k turistům. Přijďte si dne 27. ledna 2023 za symbolickou cenu 1.111.- Kč, 1.333.- Kč nebo 1.555.- Kč ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní zažít noc v hotelu v místě, kde žijete. Podívejte se tam, kam se běžní hosté nedostanou. Rezervaci pokoje můžete provést pouze přes web Noc Hotelů v sekci "Seznam hotelů".

Doufáme, že si akci užijete a těšíme se na Vás v našich hotelech.

Asociace hotelů a restaurací ČR

Město Olomouc

Olomouc – podle mezinárodního turistického průvodce Lonely Planet jedno z nejkrásnějších středoevropských měst a „skrytý poklad Evropy“.

Olomouc, pulsující stotisícová metropole úrodné Hané a šesté největší město České republiky, leží přímo v srdci Moravy a v minulosti byla i jejím hlavním městem. Nyní je sídlem starobylé univerzity, arcibiskupství, filhamonie, mnoha muzeí, divadel a klubů i dějištěm spousty zajímavých akcí a festivalů.

Pestrá minulost zde zanechala velkolepou kolekci historických skvostů, která z Olomouce činí po Praze druhou nejvýznamnější památkovou rezervaci v České republice. Pyšní se několika evropskými unikáty, jakým je například radniční orloj upravený v socialisticko-realistickém duchu, i největším barokním sousoším – sloupem Nejsvětější Trojice – nepřehlédnutelnou památkou od roku 2000 zapsanou do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO .

Řekli o nás aneb zpětná vazba od návštěvníků
Ráda bych poděkovala za ideu této akce a zároveň o snahu, aby se k dané akce dostali i tzv. „obyčejní lidé“ a ne jen zaměstnanci, kamarádi anebo známí lidí, kteří pracují v hotelech a mají přednostní informace o připravovaných akcích nebo jsou přímo z korporátních společností. Ještě jednou velké díky..
- Jana
I přes chrápání manžela jsem se skvěle vyspala..
- Ludmila
Všichni v hotelu byli velice milí, skvělá akce..
- Petr
Velice děkujeme za prohlídku hotelu a práci s přípravou..
- Manželé Hanákovi
Velmi povedená akce..
- Jan S.
Nezapomenutelný zážitek, moc děkujeme..
- Karolína, Petra
A jak se líbila Noc Hotelů Vám?
Hlavní organizátor projektu:
Další partneři
Vyznáte se ve hvězdách hotelů a penzionů? Hotelstars.cz