Nechte si poděkovat

Za  podporu  cestovního ruchu ve Vašem městě  v nesnadném roce 2021.  Přijďte se přesvědčit, že v hotelech jsou dodržovány veškeré hygienické předpisy, které vám zajistí dostupný a bezpečný pobyt .  Vyzkoušíte si jaké snadné je stát se hostem. 

A právě proto, jako poděkování otevřou hoteliéři 28.. ledna 2022  své hotely. Pro vás, obyvatele městských čtvrtí, v jejichž blízkosti podnikají. Přijďte je na jeden den poznat i z druhé strany, očima turistů. Zažijte tak trochu jinou noc v sousedství.

28. ledna 2022
Praha
79 unikátních pražských hotelů
Symbolická cena je 777 Kč, 999 Kč nebo 1.111 Kč
CHCI VĚDĚT VÍCE

28.. ledna 2022  se otevřou unikátní pražské hotely, každý z nich bude možné si prohlédnout a strávit v nich noc za symbolickou cenu 777 Kč, 999 Kč nebo 1.111Kč (jedná se o dvojlůžkový pokoj se snídaní, cena je vč. DPH). Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost!

Věděli jste, že..

1
...v Praze se v roce 2019 ubytovalo více než 8 milionů návštěvníku?
2
...každý 11. Pražan pracuje v cestovním ruchu?
3
...v pražském hotelu o velikosti 550 pokojů uvaří svým hostům 390 000 porcí kávy za rok?
4
...v Praze je 817 hotelů s 94 444 lůžky?
5
...průměrná doba přenocování v Praze dosáhla na 2,3 noci?
6
...Praha se umístila na 11. místě v TOP 25 destinacích světa podle TripAdvisor v r. 2019??
7
...na Velikonoce navštíví Prahu více než 320.000 turistů?
8
...téměř 92% hostů považuje Prahu za bezpečnou destinaci?
9
...nejnavštěovanější památkou v Praze je Pražský hrad, který navštíví 7,38 milionů turistů ročně?

Jak se účastnit Noci Hotelů:

1/
Vyberte si ze seznamu hotel, který chete poznat. Při kliknutí na tlačítko "REZERVACE" se Vám objeví rezervační formulář, který vyplníte a odešlete. Poté už jen vyčkáte na potvrzení rezervace vybraným ubytovacím zařízením.
2/
Speciální symbolickou cenu 777,- Kč, 999,- Kč nebo 1.111,- Kč získáte po odeslání rezervačního formuláře, který Vám daný hotel potvrdí.
ZOBRAZIT SEZNAM HOTELŮ ZOBRAZIT SEZNAM HOTELŮ

Možná si někdy ani neuvědomujeme, jak důležitý je cestovní ruch pro naše obce, pro rozvoj regionů, pro zaměstnanost a že na toto odvětví se váže řada dalších podnikatelských činností. Každý turista přináší nám všem vyšší životní standard, díky turistům máme opravené památky, krásné parky i kvalitní dopravní infrastrukturu. Občas však všichni vnímáme i jeho negativní vlivy – davy lidí, hluk, odpadky.

Jako pomyslné spojení je zde hotel. Třeba hotel ve Vašem okolí. Místo setkávání různých lidí, kultur a mnoha zážitků. Hoteliéři cítí svoji zodpovědnost k okolí, ve kterém podnikají. A právě proto Vám chtějí spolu s naším hlavním městem poděkovat. Za toleranci i za vstřícnost k turistům. Přijďte si dne 28.. ledna 2022 za symbolickou cenu 777,-Kč, 999,-Kč nebo 1.111,-Kč ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní zažít noc v hotelu v místě, kde žijete. Podívejte se tam, kam se běžní hosté nedostanou. Rezervaci pokoje můžete provést pouze přes web Noc Hotelů v sekci "Seznam hotelů".


Hlavní město Praha

Řekli o nás aneb zpětná vazba od návštěvníků
I přes chrápání manžela jsem se skvěle vyspala..
- Ludmila
Všichni v hotelu byli velice milí, skvělá akce..
- Petr
Velice děkujeme za prohlídku hotelu a práci s přípravou..
- Manželé Hanákovi
Velmi povedená akce..
- Jan S.
Nezapomenutelný zážitek, moc děkujeme..
- Karolína, Petra
Budeme mít doma co vyprávět..
- Monika
A jak se líbila Noc Hotelů Vám?
Hlavní organizátor projektu:
Další partneři