Nechte si poděkovat

Za podporu turismu a vstřícnost k návštěvníkům našeho města. Za vnímání ekonomického přínosu cestovního ruchu pro obyvatele Prahy. Za toleranci jeho negativních vlivů.

A právě proto, jako poděkování otevřou hoteliéři 29. ledna 2021 své hotely. Pro vás, obyvatele pražských čtvrtí, v jejichž blízkosti podnikají. Přijďte je na jeden den poznat i z druhé strany, očima turistů. Zažijte tak trochu jinou noc v sousedství.

29. Leden 2021
Praha
80 unikátních pražských hotelů
Symbolická cena je 777 Kč, 999 Kč nebo 1.111 Kč
CHCI VĚDĚT VÍCE

29. ledna 2021 se otevřou unikátní pražské hotely, každý z nich bude možné si prohlédnout a strávit v nich noc za symbolickou cenu 777 Kč, 999 Kč nebo 1.111Kč (jedná se o dvojlůžkový pokoj se snídaní, cena je vč. DPH). Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost!

Věděli jste, že..

1
...v Praze se v roce 2019 ubytovalo více než 8 milionů návštěvníku?
2
...každý 11. Pražan pracuje v cestovním ruchu?
3
...v pražském hotelu o velikosti 550 pokojů uvaří svým hostům 390 000 porcí kávy za rok?
4
...v Praze je 817 hotelů s 94 444 lůžky?
5
...průměrná doba přenocování v Praze dosáhla na 2,3 noci?
6
...Praha se umístila na 11. místě v TOP 25 destinacích světa podle TripAdvisor v r. 2019??
7
...na Velikonoce navštíví Prahu více než 320.000 turistů?
8
...téměř 92% hostů považuje Prahu za bezpečnou destinaci?
9
...nejnavštěovanější památkou v Praze je Pražský hrad, který navštíví 7,38 milionů turistů ročně?

Jak se účastnit Noci Hotelů:

1/
Vyberte si ze seznamu hotel, který chete poznat. Při kliknutí na tlačítko "REZERVACE" se Vám objeví rezervační formulář, který vyplníte a odešlete. Poté už jen vyčkáte na potvrzení rezervace vybraným ubytovacím zařízením.
2/
Speciální symbolickou cenu 777,- Kč, 999,- Kč nebo 1.111,- Kč získáte po odeslání rezervačního formuláře, který Vám daný hotel potvrdí.
ZOBRAZIT SEZNAM HOTELŮ ZOBRAZIT SEZNAM HOTELŮ

Možná si někdy ani neuvědomujeme, jak důležitý je cestovní ruch pro naše obce, pro rozvoj regionů, pro zaměstnanost a že na toto odvětví se váže řada dalších podnikatelských činností. Každý turista přináší nám všem vyšší životní standard, díky turistům máme opravené památky, krásné parky i kvalitní dopravní infrastrukturu. Občas však všichni vnímáme i jeho negativní vlivy – davy lidí, hluk, odpadky.

Jako pomyslné spojení je zde hotel. Třeba hotel ve Vašem okolí. Místo setkávání různých lidí, kultur a mnoha zážitků. Hoteliéři cítí svoji zodpovědnost k okolí, ve kterém podnikají. A právě proto Vám chtějí spolu s naším hlavním městem poděkovat. Za toleranci i za vstřícnost k turistům. Přijďte si dne 29. ledna 2021 za symbolickou cenu 777,-Kč, 999,-Kč nebo 1.111,-Kč ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní zažít noc v hotelu v místě, kde žijete. Podívejte se tam, kam se běžní hosté nedostanou. Rezervaci pokoje můžete provést pouze přes web Noc Hotelů v sekci "Seznam hotelů".

NENECHTE SI UJÍT!

PRAŽSKÝ HRAD

Správa Pražského hradu, připravila ve dnech 29. 1. – 30.1. 2021 50% slevu z plného vstupného na prohlídku okruhu B. V přídě, že budete chtít využít slevu, je nutné předložit potvrzenou kartičku, kterou obdržíte v daném hotelu.

MUZEUM HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY

Muzeum hlavního města Prahy nabízí 50% slevu z plného vstupného na Zámecký areál Ctěnice, Podskalskou celnice na Výtoni a dům U Zlatého prstenu. - V přídě, že budete chtít využít slevu, je nutné předložit potvrzenou kartičku, kterou obdržíte v daném hotelu. Platí pro dny 29. 1. – 30.1. 2021.

NÁRODNÍ GALERIE PRAHA

Národní galerie Praha nabízí snížené vstupné  na expozici "Staří mistři", která se nachází ve Schwarzenberském paláci též ve dnech 29. 1. – 30.1. 2021. V přídě, že budete chtít využít slevu, je nutné předložit potvrzenou kartičku, kterou obdržíte v daném hotelu.

Doufáme, že si akci užijete a těšíme se na Vás v našich hotelech.

Asociace hotelů a restaurací ČR

Prague City Tourism

Správa Pražského hradu

Magistrát hl .m. Prahy

Národní galerie v Praze

Muzeum hlavního města Prahy

Hlavní město Praha

Řekli o nás aneb zpětná vazba od návštěvníků
I přes chrápání manžela jsem se skvěle vyspala..
- Ludmila
Všichni v hotelu byli velice milí, skvělá akce..
- Petr
Velice děkujeme za prohlídku hotelu a práci s přípravou..
- Manželé Hanákovi
Velmi povedená akce..
- Jan S.
Nezapomenutelný zážitek, moc děkujeme..
- Karolína, Petra
Budeme mít doma co vyprávět..
- Monika
A jak se líbila Noc Hotelů Vám?
Děkujeme za přidání komentáře!
Přidat další komentář
Hlavní organizátor projektu:
Další partneři