Připravujeme pro vás další ročník Noci Hotelů

Jak se účastnit Noci Hotelů:

1/
Vyberte si ze seznamu hotel, který chete poznat. Při kliknutí na tlačítko "REZERVACE" se Vám objeví rezervační formulář, který vyplníte a odešlete. Poté už jen vyčkáte na potvrzení rezervace vybraným ubytovacím zařízením.
2/
Speciální symbolickou cenu 777,- Kč, 999,- Kč nebo 1.111,- Kč získáte po odeslání rezervačního formuláře, který Vám daný hotel potvrdí.

Možná si někdy ani neuvědomujeme, jak důležitý je cestovní ruch pro naše obce, pro rozvoj regionů, pro zaměstnanost a že na toto odvětví se váže řada dalších podnikatelských činností. Každý turista přináší nám všem vyšší životní standard, díky turistům máme opravené památky, krásné parky i kvalitní dopravní infrastrukturu. Občas však všichni vnímáme i jeho negativní vlivy – davy lidí, hluk, odpadky.

Jako pomyslné spojení je zde hotel. Třeba hotel ve Vašem okolí. Místo setkávání různých lidí, kultur a mnoha zážitků. Hoteliéři cítí svoji zodpovědnost k okolí, ve kterém podnikají. A právě proto Vám chtějí spolu s naším hlavním městem poděkovat. Za toleranci i za vstřícnost k turistům. Přijďte si dne 16.dubna 2021 za symbolickou cenu 777,-Kč, 999,-Kč nebo 1.111,-Kč ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní zažít noc v hotelu v místě, kde žijete. Podívejte se tam, kam se běžní hosté nedostanou. Rezervaci pokoje můžete provést pouze přes web Noc Hotelů v sekci "Seznam hotelů".

NENECHTE SI UJÍT!

PRAŽSKÝ HRAD

Správa Pražského hradu, připravila ve dnech 11. 6. – 13.6. 2021 50% slevu z plného vstupného na prohlídku okruhu B. V přídě, že budete chtít využít slevu, je nutné předložit potvrzenou kartičku, kterou obdržíte v daném hotelu.

MUZEUM HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY

Muzeum hlavního města Prahy nabízí 50% slevu z plného vstupného na Zámecký areál Ctěnice, Podskalskou celnice na Výtoni a dům U Zlatého prstenu. - V přídě, že budete chtít využít slevu, je nutné předložit potvrzenou kartičku, kterou obdržíte v daném hotelu. Platí pro dny  11.6. – 13.6. 2021.

NÁRODNÍ GALERIE PRAHA

Národní galerie Praha nabízí snížené vstupné na expozici "Staří mistři", která se nachází ve Schwarzenberském paláci též ve dnech 11. 6. – 13.4. 2021. V přídě, že budete chtít využít slevu, je nutné předložit potvrzenou kartičku, kterou obdržíte v daném hotelu.

STAROMĚSTSKÁ RADNICE A PRAŽSKÉ VĚŽE

Organizace Prague City Tourism nabízí ve dnech 11.6.-13.6.2021 50 % slevu na vstup na tyto pražské věže a objekty:

           


   • Staroměstká radnice
   • Prašná brána
   • Petřínská rozhledna
   • Zrcadlové bludiště na Petříně
   • Staroměstská mostecká věž
   • Malostranská mostecká věž
   • Svatomikulášská městská zvonice
   • Novomlýnská vodárenská věž


Doufáme, že si akci užijete a těšíme se na Vás v našich hotelech.

Asociace hotelů a restaurací ČR

Magistrát hl .m. Prahy

Muzeum hlavního města Prahy

Národní galerie v Praze

Prague City Tourism

Správa Pražského hradu